')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.mrbazaryab.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}

آموزش و مشاوره بازاريابى|فروش موفق|کسب درآمد

نکات مهم در بازاریابی ايميلى   بازاریابی با ایمیل یکی از روش‌های روز تبلیغاتی دنیا برای کسب و کار های کوچک و بزرگ است. برای موفقیت وب سایت شما در اینترنت، ابتدا باید یک استراتژی مناسب برای کسب

banner
در مورد سايت
جستجوگر پیشرفتهنکات مهم در بازاریابی ايميلى

 

بازاریابی با ایمیل یکی از روش‌های روز تبلیغاتی دنیا برای کسب و کار های کوچک و بزرگ است. برای موفقیت وب سایت شما در اینترنت، ابتدا باید یک استراتژی مناسب برای کسب و کار اینترنتی خودتان طراحی کنید. ایمیل یکی از ابزار های روز دنیا برای رشد و معرفی سریع کسب و کار به مخاطبین است. یکی از گام‌های مهم اولیه برای موفقیت در بازاریابی با ایمیل این است که از کاربران هدف خود، یک لیست قدرتمند ایجاد کنید. شما می‌توانید از منابع و روش‌های  مختلف این کار را انجام دهید، برای شروع کار، وب‌سایت اولین اولویت است….

 

 

مدیریت لیست بزرگی از مخاطبین و نگهداری و ارسال ایمیل نیازمند پیاده سازی یک استراتژی است. اگر لیست شما کوچک است می‌توانید از وب‌سایت خودتان برای مدیریت ایمیل‌ها استفاده کنید در غیر این صورت باید از سرویس‌های حرفه ای برای ارسال و مدیریت مشتریان خودتان استفاده نمایید.

 

در ادامه چند نکته مهم بازاریابی با ایمیل برای کسب و کار های کوچک را نوشته ام.

 

برنامه سایت خودتان را با ساخت لیست مشتریان آغاز کنید.

اگر شما هنوز لیستی از مخاطبین خودتان را ایجاد نکرده‌اید همین امروز نرم افزار های لازم را در سایت خودتان نصب کنید و ساخت لیست مشتریانتان را آغاز کنید. اگر شما بازار هدف کوچک یا بزرگی دارید. برای شروع مشتریان فعلی خودتان را به لیست خودتان دعوت کنید. معمولاً در ابتدای کار در هر کسب و کاری لیست بسیار کوچک است ولی با گذر زمان شاهد افزایش مخاطبین و بزرگ شدن لیست خودتان خواهید بود.

 

 

ثبت ایمیل در سایت شما

ارائه پیشنهاد به مخاطبین برای عضویت در لیست شما یکی از ساده‌ترین کار های سایت و از همه مهم‌تر مهم‌ترین وظیفه سایت است. شما به آسانی می‌توانید فرم عضویت را به سایت خودتان اضافه کنید. قرار دادن این فرم در سایت و جمع آوری لیست مخاطبین وب سایت باعث افزایش نرخ تبدیل سایت در آینده خواهد شد.

 

 

شروع ارسال خبرنامه

یکی از تکنیک‌های موثر بازاریابی با ایمیل ارسال خبرنامه به اعضای وب‌سایت است. شما می‌توانید خبرنامه خودتان را با موضوعی که در زمینه کاریتان است شروع کنید. خبرنامه می‌تواند هفتگی، ماهیانه و یا فصلنامه باشد. یک خبرنامه خوب می‌تواند این موقعیت را برای شما ایجاد کند که ارتباط نزدیکی را با مخاطبان وب‌سایت خودتان برقرار کنید. شما می‌توانید در خبرنامه های خودتان کاربران را با آخرین محصولات و خدمات خودتان آشنا کنید.

 

 

ثبت نام از اعضای لیست در سایت

مرحله بعدی این است که افرادی که ایمیل خودشان را در اختیار شما قرار داده‌اند. را عضو سایت خودتان بکنید. در این مرحله می‌توانید پیشنهادی رد نشدنی به کاربر بدهید و در مقابل کاربران را عضو سایت خودتان بکنید. در این مرحله کاربران وفاداری خودشان را به سایت نشان داده‌اند.

 

 

ارسال ایمیل‌های با کیفیت

هیچ چیز بد تر از این نیست که به مخاطبین خودتان اطلاعاتی را ارسال کنید که یا قدیمی هستند و یا هیچ منفعتی برای آنها ندارند. شما باید قبل از انجام هر کاری در زمینه مقاله خودتان در اینترنت تحقیق کنید. محتوای خبرنامه شما باید حاوی اطلاعات تحقیق شده و مفید باشد. این نکته که بخواهید خدمات و محصولات خودتان را معرفی کنید ایده بسیار خوبی است ولی در کنار آن باید اطلاعات مفیدی را نیز در اختیار آنان قرار دهید.

 

 

استفاده از عنوانی مناسب برای ایمیل

یک عنوان مناسب برای ارسال ایمیل یک نکته مهم و تأثیر گذار در باز شدن ایمیل‌ها و نرخ کلیک بر روی ایمیل دارد. در هنگام انتخاب موضوع نامه باید به چند نکته مهم توجه کنید، موضوع نامه باید این اشتیاق را در مخاطب ایجاد کند که می‌تواند با خواندن متن نامه شما به محتوای با ارزشی دسترسی پیدا کند. نامه شما باید معرف محتوای ایمیل شما باشد. حتماً از یک پیشنهاد ویژه در ایمیل خودتان استفاده نمایید.

 

 

گرافیک و طرح ایمیل ارسالی

شما باید با دقت یک قالب شکیل برای نامه های خودتان انتخاب کنید. قالب شما باید برای مخاطب خوانا باشد و از رنگ‌های مناسب برای این کار استفاده نمایید. با دقت از تصاویر استفاده کنید، هر تصویر باید به گونه ای بهینه شده باشد که با سرعت خوانده شوند. طراحی باید نمایانگر برند شما باشد. همچنین شما باید نام تجاری و اطلاعات تماس خودتان را در ایمیل‌های ارسالی قرار دهید.

 

 

پاک‌سازی ایمیل‌های لیست

یکی از مهم‌ترین وظایف یک مدیر لیست این است که در هر زمان ایمیل افرادی که خود را از لیست حذف کرده‌اند را پاک کند. همچنین برخی از کاربران  ایمیل‌های خودشان را چک نمی‌کنند و به همین دلیل اکانت های آنان بسته شده و ایمیل‌های ارسالی برگشت می‌خورند. شما باید این ایمیل‌ها را شناسائی کنید و از لیست خودتان حذف کنید. انجام این کار به با کیفیت بودن لیست و کاهش هزینه های شما کمک چشمگیری خواهد کرد. همچنین برای شناسائی کاربران وفادار در هر دوره سه ماهه یک لیست جدید با هدیه ای ویژه را بسازید و ابتدا به لیست خود ارسال کنید. در این شرایط خواهید دید که کاربران اصلی و وفادار شما اطلاعات خودشان را به لیست جدید اضافه می‌کنند.

 

 

آزمون قبل از ارسال

متأسفانه مشاهده می‌شود که برخی از وب سایت‌ها در ارسال‌های خود اشتباهات بزرگی را انجام می‌دهند که می‌تواند باعث نابودی و بی اعتبار شدن تجارت آنان شود. غلط‌های املایی ، لینک‌های ناصحیح و غیره می‌تواند به برند شما لطمه بزرگی وارد کند. قبل از ارسال ایمیل‌های خودتان آن را چند بار تست کنید. و پس از تائید حداقل پنج نفر از کارمندان خودتان، آن را به مخاطبین ارسال کنید.

 

 

جمع آوری آمار صحیح اعضا

با استفاده از نرم افزاهای مدیریت مخاطبین لیست می‌توانید با آمار بدست آمده تصمیم گیری‌های اصلی را برای برنامه بازاریابی خود بگیرید. همچنین نرم افزار گوگل آنالیز را نیز بر روی وب سایت خودتان نصب کنید در این شرایط می‌توانید به راحتی نرخ تبدیل وب سایت خودتان را محاسبه کنید.

 

 

استفاده از جملات دعوت به انجام کار!

یک سیستم بازاریابی با ایمیل اثر بخش باید کاربران را ترغیب به انجام کاری بکند. با انجام این کار و قرار دادن جملات دعوت به اقدام می‌توانید شانس افزایش نرخ تبدیل وب‌سایت خودتان را افزایش دهید. این دعوت به انجام کار می‌تواند کلیک بر روی یک لینک و یا خرید یک محصول از شما باشد.

 

 

کمک به حل مشکلات

در این بخش می‌خواهم مهم‌ترین نکته در مورد بازاریابی با ایمیل را به شما بگویم. یکی از مدل‌های موفقیت در بازاریابی با ایمیل ارسال ایمیل‌هایی است که مخاطبین با مطالعه آن می‌توانند مشکلات خودشان را حل کنند. در این شرایط وفاداری آنان به سایت شما افزایش خواهد یافت و می‌توانید به راحتی نرخ تبدیل سایت خودتان را افزایش دهید.


صادق مختاری


mrbazaryab@gmail.com

 :: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

:: بازدید : 1537
:: ارسال شده در: بازاريابى ,
:: مطالب مرتبط: ترفندهاي نوشتن تبليغ براي بازاريابي ايميلي , بازاريابي ويروسي يا حركت سلول به سلول , چگونه يك آگهي تبليغاتي بسازيم؟ , ساخت تبليغات جذاب , 7مرحله مهم قبل از نوشتن آگهي تبليغاتي , نكات مهم بازاريابي براي شركتهاي تجاري و بازرگاني , نكات مهم در بازاريابي ايميلي(بخش اول) , روشهاي بازاريابي الكترونيكي , بازاريابی اينترنتی , بازاريابي از طريق ارسال ايميل ,
:: برچسب‌ها: اصول بازاريابي با ايميل , ارسال ايميل تبليغاتي , موفقيت در بازاريابي با ايميل , روش ارسال ايميل تبليغاتي , چگونه ايميل تبليغاتي ارسال كنيم ,
نویسنده
نویسنده : صادق مختاری
تاریخ : [دوشنبه 12 فروردين 1392 ] [ 6:3]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
آخرین مطالب ارسالی
سرویس‌ها و خدمات تلگرام تاریخ : جمعه 16 آبان 1399
پنل ویژه شبکه های اجتماعی تاریخ : جمعه 16 آبان 1399
هرگز با مشتری بحث نکنید تاریخ : پنجشنبه 13 مهر 1396
روشهای كسب در آمد از اينترنت تاریخ : سه شنبه 19 فروردین 1393
تفاوت افکار ثروتمندان و آدم های معمولی تاریخ : سه شنبه 19 فروردین 1393
هفت اصل موفقیت تاریخ : سه شنبه 19 فروردین 1393
5 راز موفقيت ، در همكاري در فروش و كسب درآمد تاریخ : چهارشنبه 27 شهریور 1392
ترفندهاي نوشتن تبليغ براي بازاريابي ايميلي تاریخ : چهارشنبه 27 شهریور 1392
ملزومات يك كسب و كار اينترنتي موفق و پر درآمد تاریخ : سه شنبه 28 خرداد 1392
14 قانون براي موفقيت تاریخ : سه شنبه 28 خرداد 1392
ارتباط با مدیر
user
progress عضو شويد


progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 29
کل نظرات کل نظرات : 26
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 28

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 115
باردید دیروز باردید دیروز : 65
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 1
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 2
بازدید هفته بازدید هفته : 288
بازدید ماه بازدید ماه : 950
بازدید سال بازدید سال : 4,646
بازدید کلی بازدید کلی : 262,447

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 44.200.168.16
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir

تماس با ما